KONST / Litografier / Färglitografi 13789254
nr 1378 9254
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 204/225, daterad 1995. Motivet: 33x40, yttermått inklusive ram: 59x65 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 15 februari 2021
kl 19:29:59
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube